KONST / Litografier / Litografier 12699084
nr 1269 9084
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Litografier, 4 st. Numrerade och signerade, bladets mått: 24x33 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:46:35
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube